Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 28.06.2012 17:20:09 

přehled výkonnosti členů scm

Přehled výkonů členů SCM KK

  aktualizováno dne:20.12...2011
Výkony členů SCM KK 2012       
                     
č. popis příjmení jméno Ročník oddíl Hlavní disciplína

výkon

2012

limit SCM výkon trenér
vedleší discipl. limit SCM 2011
1. dorostenky Borsiková Veronika 95 ACMLA

100m         200m 

400m              

  26,99h

61,21     

  25,60

58,50   

200m -26,56 Přibáň Jacek
2. junioři Berg Jan 94 AKSOK 400m             dálka            200m

     656cm h    

 50,40

6,80

22,50

400m -51,54

dálka -646cm

Procházka Pavel
3. dorostenci Hruška Daniel 96 CHODO

60mpř

110mpř        

300mpř

 8,91h

    8,55

16,00

41,80 

100mpř-14,22 Dočkal Libor
4. žákyně Janušková Sára 97 UNICH 300m  41,25 42,50  300m-42,15 Přibáň Jacek
5. dorostenci Litavský Filip 96 CHODO

oštěp 700g

koule

disk

 

oštěp

 

14,21 

 

51,72

 50,00

14,00

40,00

oštěp 700g-49,16 Dočkal Libor
6. dorostenci Mňatinoha Milan 95 CHODO

koule 

disk

 16,71

 15,00

44,00

koule -15,93 Dočkal Libor
7. dorostenky Prokopová Lucie 96 TRIKV

60m

100

200m

400m

 8,02

12,87

26,53h

60,10

8,00 

25,90

300m-42,29 Dvořák Oldřich
8. dorostenci Ptáček Marek 96 KVARY 800m    2:02,00 800m-2:02,41 Ptáček Arnošt
9. dorostenci Sabadin Miroslav 94 UNICH 100m              60m               200m 

 7,16h

11,26

22,70

 7,20

11,15

22,50

100m - 11,223 Přibáň Jacek
10. junioři Skála Tomáš 94 CHODO

koule

disk

16,77 

43,97

 15,20

46,00

koule -17,23 Dočkal Libor
11. junioři Stehno Jiří 93 CHODO

400mpř  

400m      

 

52,78

50,91h

 54,50

49,00

zraněn

2010-54,43

Dočkal Libor
12 junioři Špindler David 94 ACMLA 1500m  3:58,76  4:05,00 4:09,31 Přibáň Jacek
13. junioři Tirala Petr 94 UNICH 400m  51,19  50,40 51,82 Učík Petr
14. junioři Vrba Matěj 93 TRIKV

400m

800m

50,43h 

 49,00

1:52,00

49,59

800m-0:01:58

Dvořák Oldřich
15. dorostenky Zekuciová Anna 95 OSTRO

100mpř       60mpř           300mpř.

400mpř.

14,23 43,80

8,63h 

15,00

9,00

47,00

1:06,50

100mpř-14,27 Zekuciová Eva
 
Kandidáti členství SCM KK pro rok 2013
p.č. jméno a příjmení nar. klub disciplína/limit SCM disciplína/limit SCM
1. Richter David 98 UNICH 571cm/ 550cm 150m 18,48 / 18,50
2. Gregor Dominik 98 UNICH 564cm/ 550cm  
3. Hošková Žaneta 98 AKSOK 60mpř 9,85/9,70  200mpř 31,83
4. Kudža Michal 98 CHODO koule 12,23/12,00  
5. Petrikovičová Markéta 98 UNICH 150m 20,35/20,00 300m 43,12/44,00
6. Desenská Nikola 97 UNICH 300m 43,05/ 42,50  
7. Nemčeková Nikola 97 CHODO oštěp 36,66/ 35,00  
8. Kristková Tereza 97 UNICH oštěp 36,19/ 35,00  
9. Břicháčková Lucie 98 UNICH dálka 476/500  
10. Kocurová Pavlína 98 CHODO koule 12,40/ 10,50  disk 29,30
11. Gregor Jiří  94 UNICH 800m 1:58,38 / 1:56,50  
12. Zich Lukáš 92 CHODO oštěp 56,41 / 65,00  
   Danihelková  98  UNICH  oštěp 33,14  
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
 
 
 
 
 
    

Hodnocení účasti závodníků klubů z Karlovarského kraje na MČR

dorostu a juniorů  v hale 2012

 

 

Dorost,junioři – Praha – Olymp  18.-19. 2. 2012:

 

Celková účast – 14 závodících z 5-ti klubů ( SKP Union Cheb -3, ŠAK Chodov -5,

 TJ MDDM Ostrov-1, AK Sokolov < xml:namespace prefix = st1 />-1, AC Mariánské Lázně – 2, Triatlet K.V. - 2 ).

 

Medailové zisky:

Dorost:

60mpř.: 1. Anna Zekuciová ( MDDM Ostrov) – 8,63 (os.rek)

Koule :  2. Milan Mňatinoha (ŠAK Chodov ) – 16,71 (os.rekord)

 

Junioři:

Koule:   2. Tomáš Skála ( ŠAK Chodov) – 16,77( osobní rekord)

 

Finalová umístění:

Dorost:

60m:     8. Lucie Prokopová (TRIKV) – 8,02(os.rek.)

 

Junioři:

400m:   6. Matěj Vrba  (TRIKV) – 50,43

800m:   6. Jiří Gregor(UNICH) -1:58,38 –os.rekord

           

Ostatní umístění:

Dorost:                                                                                

60mpř.: Daniel Hruška (CHODO) – 18. (9,09)

200m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 10. (26,53)-os.rek

           Veronika Borsiková(ACMLA))- 15.(27,63)

400m: Veronika Borsiková(ACMLA))- 11.(62,02)

Koule: Filip Litavský(CHODO) – 14.(12,67)

Trojskok: Anna Zekuciová (OSTRO) – 16. ( 10,04)

 

Junioři:

60m:   Miroslav Sabadin (UNICH) -10.(7,23)

200m  Miroslav Sabadin (UNICH) -14.(23,50)

           Petr Tirala (UNICH) – 17.(23,77)

            Jiří Stehno (CHODO) -DQ

400m:  Jiří Stehno( ŠAK Chodov) -8.(50,91)

            Petr Tirala (UNICH) – 12.(51,69) – os.rekord

1500m David Špindler (ACMLA) – 9.(4:12,33)

Dálka: Jan Berg(AKSOK) -12.(631cm)

 

Po několika letech závodník z Karlovarského kraje titul Mistra ČR a to zásluhou Anny Zekuciové, která přesvědčivě zvítězila v běhu na 60mpř, mezi dorostenkami.

Pozitivním faktorem je určitě zisk stříbrných medailí  a to Tomáše Skály a Milana Mňatinohy v kouli.

Svými výkony velmi potěšili zejména Jiří Gregor ( 6.místo 800m) a Lucie Prokopová, která postoupila do finále v běhu na 60m.

Žákovský mistr z roku 2011 v běhu na 800m Marek Ptáček nestartoval z důvodu nedostatečné tréninkové přípravy, kterou nemohl absolvovat na dostatečné úrovni  z důvodu plnění si školních povinností.

Výkony zúčastněných a to zejména medailové zisky  naznačily určitý vzestup mládežnické atletiky v Karlovarském kraji. Pro  Věřím, že se dočkáme na letním mistrovství ČR dalších medailí!

                                Vypracoval Libor Dočkal, VT SCM KK

Hodnocení výkonnosti členů SCM KK při OMJ v hale

dne 4.2.2012 v Praze na Strahově

 

Oblastní mistrovství v hale ukázalo možnosti jednotlivých atletů a atletek , kteří jsou zařazeni do systému péče o mládež – SCM KK.

 

Fakta , postřehy VT SCM L.Dočkala:

 

  • Z 15 –ti zařazených se závodů zúčastnilo 13 ( omluveni : Sabadin – lyžování v Itálii, Mňatinoha – rekonvalescence po zranění zad)
  • Všichni zařazení patřili ve svých disciplínách mezi nejlepší závodníky společného OMJ Karlovarského a Plzeňského kraje
  • Většina zúčastněných předvedla své nejlepší osobní výkony ( dobré načasování formy)
  • Většina závodících má šanci se na nadcházejícím M ČR v hale umístit minimálně ve finále, Zekuciová (60mpř. –dky) a Skála (koule –jři) mají největší reálnou šanci získat medaili

 

Přehled dosažených výkonů při OMJ a aktuální postavení v tabulkách ČR:

 

jméno

kategorie

disciplína

Výkon při OMJ

Aktuální pozice tabulkách ČR

poznámka

Borsiková V.

Dky -95

400m

61,56

5.

Os.rekord

Berg Jan

Jři -94

dálka

656cm

9.

Os.rekord

Hruška Dan

Dci -96

60mpř

8,91

23.

Os.rekord

Janušková S.

Žky -97

60m/200m

8,29 / 27,33

 

Žákyně!

Litavský F.

Dci -96

koule

13,85

6.

Os.rekord

Prokopová L.

Dky-96

60 / 200

8,03/26,86

10. / 13.

Or.rekordy

Ptáček M.

Dci -96

60/200

7,97/25,15

Hl.disciplína 800m ????

Neznám důvod,proč

nestartoval na 800 nebo 400 !

Skála T.

Jři -94

koule

16,55

2.

Os.rekord

Stehno J.

Jři -93

400m

50,97

11.

Návrat po roční pauze -Z

Špindler D.

Jři-94

800m

2:00,19

6.

M ČR možná 1500m(7.)?

Tirala P.

Jři-94

400m

52,19

21.

 

Vrba M.

Jři-93

400m

50,58

9.

(hlavní disc. 800m)

Zekuciová A.

Dky-95

60mpř

8,93

2.

 

Sabadin M.

Jři -94

60/200

7,16/22,94

7./11.

Os.rekordy v hale 2012

 

Mimo výše zařazených členů SCM KK prokazuje v halové sezóně vysokou výkonnost J. Gregor (1994) v běhu na 800m (1:5876) – 5. v tabulkách ČR!

                                                                       
 

 

TOPlist