Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 28.06.2012 17:20:09 

aktuality

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aktuality...

 

 

Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)

 

Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !

Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno  a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !

Další zlato do Chodova přivezl  junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!

Pro 2 stříbrné  medaile na 100m  a 300m překážek dorostenek,  si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23  a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.

Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.

Dvanáct chlapců a dívek předvedlo  výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský  - oštěp , 5.místa – Litavský  a Skála  - koule  )

 

Přehled výkonnosti členů SCM KK:

Dorost:

  • 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)

                       - zaostala za očekáváním

  • Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord   koule: 5. 14,21 – os.rekord

-         potvrdil očekávání

o       400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)

           -    zaostala za očekáváním

  • 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63  2./F  14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání

                   300mpř. – 2./R -45,93    2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání

 

Juniorstvo:

  • Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním               
  • 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36   F/ DQ  - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ  200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
  • Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76  - splnil očekávání   disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
  • 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
  • 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
  • 400m:  Petr Tirala (UNICH) -4./R  51,94 –  zaostal za očekáváním
  • 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17     F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem

              

M ČR se nezúčastnili:

Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.

Milan Mňatinoha  má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.

Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.

Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.

 

 

Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):

95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord

 

Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK

 

 

 

 

Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)

 

Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !

Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno  a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !

Další zlato do Chodova přivezl  junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!

Pro 2 stříbrné  medaile na 100m  a 300m překážek dorostenek,  si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23  a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.

Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.

Dvanáct chlapců a dívek předvedlo  výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský  - oštěp , 5.místa – Litavský  a Skála  - koule  )

 

Přehled výkonnosti členů SCM KK:

Dorost:

  • 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)

                       - zaostala za očekáváním

  • Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord   koule: 5. 14,21 – os.rekord

-         potvrdil očekávání

o       400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)

           -    zaostala za očekáváním

  • 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63  2./F  14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání

                   300mpř. – 2./R -45,93    2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání

 

Juniorstvo:

  • Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním               
  • 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36   F/ DQ  - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ  200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
  • Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76  - splnil očekávání   disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
  • 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
  • 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
  • 400m:  Petr Tirala (UNICH) -4./R  51,94 –  zaostal za očekáváním
  • 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17     F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem

              

M ČR se nezúčastnili:

Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.

Milan Mňatinoha  má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.

Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.

Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.

 

 

Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):

95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord

 

Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK

 

Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)

 

Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !

Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno  a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !

Další zlato do Chodova přivezl  junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!

Pro 2 stříbrné  medaile na 100m  a 300m překážek dorostenek,  si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23  a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.

Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.

Dvanáct chlapců a dívek předvedlo  výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský  - oštěp , 5.místa – Litavský  a Skála  - koule  )

 

Přehled výkonnosti členů SCM KK:

Dorost:

  • 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)

                       - zaostala za očekáváním

  • Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord   koule: 5. 14,21 – os.rekord

-         potvrdil očekávání

o       400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)

           -    zaostala za očekáváním

  • 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63  2./F  14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání

                   300mpř. – 2./R -45,93    2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání

 

Juniorstvo:

  • Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním               
  • 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36   F/ DQ  - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ  200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
  • Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76  - splnil očekávání   disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
  • 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
  • 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
  • 400m:  Petr Tirala (UNICH) -4./R  51,94 –  zaostal za očekáváním
  • 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17     F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem

              

M ČR se nezúčastnili:

Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.

Milan Mňatinoha  má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.

Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.

Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.

 

 

Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):

95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord

 

Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK

Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)

 

Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !

Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno  a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !

Další zlato do Chodova přivezl  junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!

Pro 2 stříbrné  medaile na 100m  a 300m překážek dorostenek,  si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23  a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.

Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.

Dvanáct chlapců a dívek předvedlo  výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský  - oštěp , 5.místa – Litavský  a Skála  - koule  )

 

Přehled výkonnosti členů SCM KK:

Dorost:

  • 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)

                       - zaostala za očekáváním

  • Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord   koule: 5. 14,21 – os.rekord

-         potvrdil očekávání

o       400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)

           -    zaostala za očekáváním

  • 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63  2./F  14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání

                   300mpř. – 2./R -45,93    2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání

 

Juniorstvo:

  • Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním               
  • 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36   F/ DQ  - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ  200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
  • Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76  - splnil očekávání   disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
  • 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
  • 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
  • 400m:  Petr Tirala (UNICH) -4./R  51,94 –  zaostal za očekáváním
  • 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17     F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem

              

M ČR se nezúčastnili:

Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.

Milan Mňatinoha  má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.

Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.

Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.

 

 

Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):

95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord

 

Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK

Hodnocení úspěšnosti klubů Karlovarského kraje na M ČR žactva v hale

 

 Jablonec n/N ( 3. – 4. 3. 2012

 

 

 

Celková účast – 10 závodících ze 4 klubů ( ŠAK Chodov – 2, SKP UNION Cheb -5, TRIATLET K.Vary -1, AK Sokolov - 2)

 

Do Jablonce odjížděli někteří s velkým (medailovým) očekáváním, které se naplnilo! Na rozdíl od minulého roku, kdy závodníci z Karlovarského kraje žádnou medaili nevybojovali, z toho letošního si odvezly(dívky) hned < xml:namespace prefix = st1 />< xml:namespace prefix = st1 />< xml:namespace prefix = st1 />3 a  získali další pěkná finálová umístění:

 

Medaile získaly:

1. místo – koule : Pavlína Kocurová (CHODO) – 12,40 – os.rekord

2.místo – 300m: Sára Janušková(UNICH) – 41,93 – os.rekord(členka SCM KK)

3.místo – 3x300m : Vejražková, Desenská, Janušková(UNICH) – 2:10,29

 

5.místo  -   dálka:  David Gregor ( UNICH)) – 576 cm – os.rekord

6.místo   -  1500m:  Eliška Brožková ( TRIKV) – 5:13,73 – os.rek.

 

Ostatní:  Sára Janušková(UNICH) -60m(8,20) -13.

               Michaela Kýnová(AK SOK) – 60m( 8,41) –celkové 24.místo

               Soňa Vejražková(UNICH) -60m(8,50 –os.rek.) – 28.

               Žaneta Hošková(AK SOK) – 60mpř. (9,65 –os.rek) – 13.

               Nikola Nemčeková(CHODO) –60mpř. (10,03) – 20.

               Nikola Jesenská(UNICH) – 60m (8,36 –os.rek) -19.

-         300m(44,41) – 13.

               David Richter(UNICH) – 150m(18,96) -15.

                                                     - dálka (538cm) -14.

              

 

Věřím, že při letním M ČR se podaří zopakovat medailový zisk. Doufám , že Karlovarský kraj bude v červnu při M ČR žactva na dráze v Olomouci reprezentovat daleko více závodících.

 

 

Zpracoval : L.Dočkal

 

     

  

)

 

Hodnocení účasti závodníků klubů z Karlovarského kraje na MČR

dorostu a juniorů  v hale 2012

 

 

Dorost,junioři – Praha – Olymp  18.-19. 2. 2012:

 

Celková účast – 14 závodících z 5-ti klubů ( SKP Union Cheb -3, ŠAK Chodov -5,

 TJ MDDM Ostrov-1, AK Sokolov < xml:namespace prefix = st1 />-1, AC Mariánské Lázně – 2, Triatlet K.V. - 2 ).

 

Medailové zisky:

Dorost:

60mpř.: 1. Anna Zekuciová ( MDDM Ostrov) – 8,63 (os.rek)

Koule :  2. Milan Mňatinoha (ŠAK Chodov ) – 16,71 (os.rekord)

 

Junioři:

Koule:   2. Tomáš Skála ( ŠAK Chodov) – 16,77( osobní rekord)

 

Finalová umístění:

Dorost:

60m:     8. Lucie Prokopová (TRIKV) – 8,02(os.rek.)

 

Junioři:

400m:   6. Matěj Vrba  (TRIKV) – 50,43

800m:   6. Jiří Gregor(UNICH) -1:58,38 –os.rekord

           

Ostatní umístění:

Dorost:                                                                                

60mpř.: Daniel Hruška (CHODO) – 18. (9,09)

200m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 10. (26,53)-os.rek

           Veronika Borsiková(ACMLA))- 15.(27,63)

400m: Veronika Borsiková(ACMLA))- 11.(62,02)

Koule: Filip Litavský(CHODO) – 14.(12,67)

Trojskok: Anna Zekuciová (OSTRO) – 16. ( 10,04)

 

Junioři:

60m:   Miroslav Sabadin (UNICH) -10.(7,23)

200m  Miroslav Sabadin (UNICH) -14.(23,50)

           Petr Tirala (UNICH) – 17.(23,77)

            Jiří Stehno (CHODO) -DQ

400m:  Jiří Stehno( ŠAK Chodov) -8.(50,91)

            Petr Tirala (UNICH) – 12.(51,69) – os.rekord

1500m David Špindler (ACMLA) – 9.(4:12,33)

Dálka: Jan Berg(AKSOK) -12.(631cm)

 

Po několika letech závodník z Karlovarského kraje titul Mistra ČR a to zásluhou Anny Zekuciové, která přesvědčivě zvítězila v běhu na 60mpř, mezi dorostenkami.

Pozitivním faktorem je určitě zisk stříbrných medailí  a to Tomáše Skály a Milana Mňatinohy v kouli.

Svými výkony velmi potěšili zejména Jiří Gregor ( 6.místo 800m) a Lucie Prokopová, která postoupila do finále v běhu na 60m.

Žákovský mistr z roku 2011 v běhu na 800m Marek Ptáček nestartoval z důvodu nedostatečné tréninkové přípravy, kterou nemohl absolvovat na dostatečné úrovni  z důvodu plnění si školních povinností.

Výkony zúčastněných a to zejména medailové zisky  naznačily určitý vzestup mládežnické atletiky v Karlovarském kraji. Pro  Věřím, že se dočkáme na letním mistrovství ČR dalších medailí!

                                Vypracoval Libor Dočkal, VT SCM KK

 

Hodnocení výkonnosti členů SCM KK při OMJ v hale

dne 4.2.2012 v Praze na Strahově 

Oblastní mistrovství v hale ukázalo možnosti jednotlivých atletů a atletek , kteří jsou zařazeni do systému péče o mládež – SCM KK.

Fakta , postřehy VT SCM L.Dočkala:

  • Z 15 –ti zařazených se závodů zúčastnilo 13 ( omluveni : Sabadin – lyžování v Itálii, Mňatinoha – rekonvalescence po zranění zad)
    • Všichni zařazení patřili ve svých disciplínách mezi nejlepší závodníky společného OMJ Karlovarského a Plzeňského kraje
      • Většina zúčastněných předvedla své nejlepší osobní výkony ( dobré načasování formy)
        • Většina závodících má šanci se na nadcházejícím M ČR v hale umístit minimálně ve finále, Zekuciová (60mpř. –dky) a Skála (koule –jři) mají největší reálnou šanci získat medaili

        Přehled dosažených výkonů při OMJ a aktuální postavení v tabulkách

        jméno

        kategorie

        disciplína

        Výkon při OMJ

        Aktuální pozice tabulkách ČR

        poznámka

        Borsiková V.

        Dky -95

        400m

        61,56

        5.

        Os.rekord

        Berg Jan

        Jři -94

        dálka

        656cm

        9.

        Os.rekord

        Hruška Dan

        Dci -96

        60mpř

        8,91

        23.

        Os.rekord

        Janušková S.

        Žky -97

        60m/200m

        8,29 / 27,33

         

        Žákyně!

        Litavský F.

        Dci -96

        koule

        13,85

        6.

        Os.rekord

        Prokopová L.

        Dky-96

        60 / 200

        8,03/26,86

        10. / 13.

        Or.rekordy

        Ptáček M.

        Dci -96

        60/200

        7,97/25,15

        Hl.disciplína 800m ????

        Neznám důvod,proč

        nestartoval na 800 nebo 400 !

        Skála T.

        Jři -94

        koule

        16,55

        2.

        Os.rekord

        Stehno J.

        Jři -93

        400m

        50,97

        11.

        Návrat po roční pauze -Z

        Špindler D.

        Jři-94

        800m

        2:00,19

        6.

        M ČR možná 1500m(7.)?

        Tirala P.

        Jři-94

        400m

        52,19

        21.

         

        Vrba M.

        Jři-93

        400m

        50,58

        9.

        (hlavní disc. 800m)

        Zekuciová A.

        Dky-95

        60mpř

        8,93

        2.

         

        Sabadin M.

        Jři -94

        60/200

        7,16/22,94

        7./11.

        Os.rekordy v hale 2012

         

        Mimo výše zařazených členů SCM KK prokazuje v halové sezóně vysokou výkonnost J. Gregor (1994) v běhu na 800m (1:5876) – 5. v tabulkách ČR!

          

         

         

         

                                                               ………………………………………………………………..

                                                                         

         

         

        Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)

         

        Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !

        Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno  a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !

        Další zlato do Chodova přivezl  junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!

        Pro 2 stříbrné  medaile na 100m  a 300m překážek dorostenek,  si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23  a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.

        Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.

        Dvanáct chlapců a dívek předvedlo  výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský  - oštěp , 5.místa – Litavský  a Skála  - koule  )

         

        Přehled výkonnosti členů SCM KK:

        Dorost:

        • 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)

                               - zaostala za očekáváním

        • Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord   koule: 5. 14,21 – os.rekord

        -         potvrdil očekávání

        o       400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)

                   -    zaostala za očekáváním

        • 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63  2./F  14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání

                           300mpř. – 2./R -45,93    2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání

         

        Juniorstvo:

        • Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním               
        • 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36   F/ DQ  - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ  200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
        • Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76  - splnil očekávání   disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
        • 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
        • 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
        • 400m:  Petr Tirala (UNICH) -4./R  51,94 –  zaostal za očekáváním
        • 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17     F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem

                      

        M ČR se nezúčastnili:

        Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.

        Milan Mňatinoha  má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.

        Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.

        Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.

         

         

        Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):

        95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord

         

        Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK

         

        Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)

         

        Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !

        Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno  a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !

        Další zlato do Chodova přivezl  junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!

        Pro 2 stříbrné  medaile na 100m  a 300m překážek dorostenek,  si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23  a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.

        Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.

        Dvanáct chlapců a dívek předvedlo  výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský  - oštěp , 5.místa – Litavský  a Skála  - koule  )

         

        Přehled výkonnosti členů SCM KK:

        Dorost:

        • 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)

                               - zaostala za očekáváním

        • Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord   koule: 5. 14,21 – os.rekord

        -         potvrdil očekávání

        o       400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)

                   -    zaostala za očekáváním

        • 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63  2./F  14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání

                           300mpř. – 2./R -45,93    2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání

         

        Juniorstvo:

        • Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním               
        • 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36   F/ DQ  - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ  200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
        • Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76  - splnil očekávání   disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
        • 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
        • 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
        • 400m:  Petr Tirala (UNICH) -4./R  51,94 –  zaostal za očekáváním
        • 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17     F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem

                      

        M ČR se nezúčastnili:

        Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.

        Milan Mňatinoha  má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.

        Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.

        Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.

         

         

        Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):

        95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord

         

        Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK

         

TOPlist